بنر مدیر و مشاور ارتباطات

پایگاه تخصصی مدیریت و مشاوره توسعه کسب و کار، ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

احمد باقری کارشناس ارشد حوزه توسعه کسب و کار، استراتژی سازمانی، ارتباطات , روابط عمومی و مدیریت رسانه

تدریس دوره حرفه ای روابط عمومی

دوره جامع «خبرنویسی در روابط عمومی ها» اختصاصی روابط عمومی سازمان ها با تدریس احمد باقری

احمد باقری مدرس ومشاور توسعه کسب و کار،ارتباطات وروابط عمومی | | ۰ نظر

احمد باقری مدرس و مشاور ارتباطات

دوره جامع « خبرنویسی در روابط عمومی ها » با هدف ارتقای توانمندی مدیران و کارشناسان روابط عمومی فعال در سازمان ها و کسب و کارهای خدمات محور توسط احمد باقری مدرس و مشاور دوره های توسعه کسب و کار، ارتباطات، روابط عمومی و رسانه برای مسئولان و کارشناسان روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی استان تهران در ساختمان مرکزی این اداره برگزار شد.

باعنایت به ماهیت اطلاع رسانی دقیق و سریع از خدمات سازمان ها و کسب و کارهای خدمات محور در راستای ایجاد تفاهم و مشارکت حداکثری مخاطبان و مشتریان برند و خدمات آنها بعنوان مهمترین وظیفه روابط عمومی سازمان های خدمات محور، اهمیت و نیاز شناخت فرآیند خبرنویسی و تولید محتوای موثر در ساختار شرکت های خدمات محور برای تمامی مدیران و کارشناسان روابط عمومی الزامی است.

در همین راستا سازمان تامین اجتماعی در شهرستان های استان تهران با برگزاری دوره آموزشی "خبرنویسی در روابط عمومی ها" به مسئولان و کارشناسان روابط عمومی ادارات تامین اجتماعی تحت نظارت استان تهران توسط احمد باقری مدرس و مشاور ارتباطات، روابط عمومی و رسانه در محل ساختمان مرکزی تامین اجتماعی استان تهران برگزار شد.

خبرنویسی در روابط عمومی

احمد باقری مدرس دوره به ضرورت شناخت اصول حرفه ای خبرنویسی باتوجه به نیاز مخاطبان و راهبرد ایجاد اعتماد و مشارکت حداکثری مشتریان خدمات در چارچوب استانداردهای موتورهای جستجو برای بهتر دیده شدن محتوا تاکید کرد و گفت: با عنایت به اهمیت همراهی افکار عمومی برای بهره گیری مناسب از خدمات سازمان های خدمات محور و به جهت وجود بسترهای اطلاع رسانی جعلی و گاه با تخریب افکار عمومی در خصوص برندها و سازمان ها، وظیفه خطیر تولید محتوا در قالب خبرنویسی در ساختار روابط عمومی ها بعنوان یک اصل ارتباطی بیان می شود در همین خصوص متولیان ارتباطات و روابط عمومی این شرکت ها در گام نخست ملزم به شناخت فرآیند خبر نویسی و تولید محتوای جذاب و تخصصی با هدف بیان عملکرد و اثربخشی آن در نزد مخاطبان و همچنین انتشار موثر در بسترهای اینترنتی با استانداردهای موتورهای جستجو هستند.

فراگیران با مباحثی همچون اصول خبرنگاری در روابط عمومی، ماهیت خبر، ارکان، عناصر و ارزش های خبری در روابط عمومی ها، سبک‌های کلاسیک و نو در تنظیم خبر در روابط عمومی ها ، سوژه‌یابی و پرداخت سوژه براساس کلمات کلیدی، اصول ابتدایی مصاحبه، نحوه گزارشات خبری اداره، نحوه مصاحبه با رییس اداره و معاونین ، تنظیم گزارشات مهمان و مدعوین ، نحوه تنظیم گزارش خبری از جلسات و هر آنچه که یک فعال روابط عمومی برای تنظیم خبر و گزارشات برای بسترهای در اختیار روابط عمومی نیازمند است.

برخی از مهمترین دستاوردهای این دوره:

- شناسایی و معرفی جایگاه اصلی مخاطب شناسی بعنوان اولین اصل اعتماد سازی در خبرنویسی و تولید محتوای روابط عمومی

- بهره گیری از ابزارهای نوین تولیدمحتوا در مشارکت حداکثری مخاطبان سازمان های خدمات محور با حداقل هزینه

- ایده پردازی در ارائه سوژ های تولید محتوا و خبرنویسی در روابط عمومی براساس نیاز سازمان های خدمات محور

- مدیریت رویدادها و مسیردهی افکارعمومی در اثربخشی حداکثری از تولید محتوای سازمان های خدمات محور

- افزایش قدرت اثربخشی محتوا در روابط عمومی در موتورهای جستجو (سئومحتوا)

- بهره گیری حداکثری از ابزارهای تولید و انتشار محتوا در روابط عمومی

- بهینه سازی محتوا در وب سایت سازمان ها و کسب و کار های خدمات محور و شبکه های اجتماعی تحت نظارت روابط عمومی آنها

جهت دریافت رزومه مدرس دوره «احمد باقری» به وب سایت پایگاه تخصصی مدیریت و مشاوره توسعه کسب و کار، ارتباطات و روابط عمومی و رسانه مراجعه فرمائید.

جهت برنامه ریزی دوره های ویژه روابط عمومی سازمان ها، شرکت های خصوصی و فعال بازارسرمایه به صورت تدریس حضوری یا آنلاین با شماره تماس 09126944966 هماهنگ فرمائید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">