بنر مدیر و مشاور ارتباطات

پایگاه تخصصی مدیریت و مشاوره توسعه کسب و کار، ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

احمد باقری کارشناس ارشد حوزه توسعه کسب و کار، استراتژی سازمانی، ارتباطات , روابط عمومی و مدیریت رسانه

تدریس دوره حرفه ای روابط عمومی

جعفر خاندوزی را بهتر بشناسید

احمد باقری مدرس ومشاور توسعه کسب و کار،ارتباطات وروابط عمومی | | ۱ نظر

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی/ جعفر خاندوزی متولد سوم مرداد هزار و سیصد و پنجاه و سه با مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم ارتباطات اجتماعی، از سال هفتاد و هفت در حوزه روزنامه‌نگاری و روابط‌عمومی در استان گلستان در حال فعالیت است.

وی کارشناس خبر استانداری گلستان، سازمان جهاد کشاورزی و شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان بوده و به مدت دو سال مسئول روابط‌عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان و سه سال مسئول روابط‌عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان و دبیر منطقه دو روابط‌عمومی‌های این وزارتخانه بوده است. خاندوزی در مقطع اخیر، رتبه روابط‌عمومی برتر را در میان روابط‌عمومی‌های وزارتخانه مذکور کسب نمود. سپس به مدت دو سال مسئولیت روابط‌عمومی هیئت ورزش‌های رزمی استان گلستان را برعهده داشت. وی حکم مشاور امور رسانه‌ای مدیرکل اسبق میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع استان گلستان را هم در کارنامه خود دارد.  

وی در عین حال، سال‌ها عضو هیئت تحریریه و سردبیر چند نشریه نشریه محلی در این استان بوده و هست و از سال نود و دو نیز صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول ماهنامه جرجان است.

عضویت در هیئت داوران جشنواره روابط‌عمومی‌های استان گلستان از دیگر فعالیت‌های خاندوزی بشمار می‌رود.

وی طی سال‌های اخیر، به جز تدریس در دانشگاه‌های استان گلستان در رشته‌های روابط‌عمومی و حوزه ارتباطات، کارگاه‌های آموزشی متعددی را در حوزه‌هایی نظیر خبرنویسی و اصول و فنون روابط‌عمومی برای دستگاه‌های اجرایی استان برگزار کرده و تدریس چندین دوره و کارگاه‌ آموزشی خبرنویسی، گزارش‌نویسی و اصول مصاحبه مطبوعاتی را با حضور خبرنگاران استان گلستان برعهده داشته است.

خاندوزی هم‌اکنون کتاب هنر و رسانه را در دست انتشار دارد.

 

در این خصوص نظرات خودتان را حتما  با ما درمیان بگذارید.
 

احمد باقری

مدیر و مشاور ارتباطات روابط عمومی و رسانه

شماره تماس :  09126944966

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#روابط‌_عمومی| جعفر خاندوزی متولد سوم مرداد هزار و سیصد و پنجاه و سه با مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم ارتباطات اجتماعی، از سال هفتاد و هفت در حوزه روزنامه‌نگاری و روابط‌عمومی در استان گلستان در حال فعالیت است. وی کارشناس خبر استانداری گلستان، سازمان جهاد کشاورزی و شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان بوده و به مدت دو سال مسئول روابط‌عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان و سه سال مسئول روابط‌عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان و دبیر منطقه دو روابط‌عمومی‌های این وزارتخانه بوده است. خاندوزی در مقطع اخیر، رتبه روابط‌عمومی برتر را در میان روابط‌عمومی‌های وزارتخانه مذکور کسب نمود. سپس به مدت دو سال مسئولیت روابط‌عمومی هیئت ورزش‌های رزمی استان گلستان را برعهده داشت. وی حکم مشاور امور رسانه‌ای مدیرکل اسبق میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع استان گلستان را هم در کارنامه خود دارد. وی در عین حال، سال‌ها عضو هیئت تحریریه و سردبیر چند نشریه نشریه محلی در این استان بوده و هست و از سال نود و دو نیز صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول ماهنامه جرجان است. عضویت در هیئت داوران جشنواره روابط‌عمومی‌های استان گلستان از دیگر فعالیت‌های خاندوزی بشمار می‌رود. وی طی سال‌های اخیر، به جز تدریس در دانشگاه‌های استان گلستان در رشته‌های روابط‌عمومی و حوزه ارتباطات، کارگاه‌های آموزشی متعددی را در حوزه‌هایی نظیر خبرنویسی و اصول و فنون روابط‌عمومی برای دستگاه‌های اجرایی استان برگزار کرده و تدریس چندین دوره و کارگاه‌ آموزشی خبرنویسی، گزارش‌نویسی و اصول مصاحبه مطبوعاتی را با حضور خبرنگاران استان گلستان برعهده داشته است. خاندوزی هم‌اکنون کتاب هنر و رسانه را در دست انتشار دارد. #بانک_اطلاعات_متخصصان_روابط_عمومی #متخصصان_روابط_عمومی_استان_گلستان #جعفر_خاندوزی #روابط_عمومی #ارتباطات

A post shared by امیر عباس تقی‌پور (@amir.abbas.taghipour) on

نظرات  (۱)

از بهترین های حوزه روابط عمومی

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">