بنر مدیر و مشاور ارتباطات

پایگاه تخصصی مدیریت و مشاوره توسعه کسب و کار، ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

احمد باقری کارشناس ارشد حوزه توسعه کسب و کار، استراتژی سازمانی، ارتباطات , روابط عمومی و مدیریت رسانه

تدریس دوره حرفه ای روابط عمومی

حسن خسروی را بهتر بشناسید

احمد باقری مدرس ومشاور توسعه کسب و کار،ارتباطات وروابط عمومی | | ۰ نظر

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی / حسن خسروی متولد دوم فروردین هزار و سیصد و چهل و شش تهران، اصالتاً بروجردی است. وی دانش‌آموخته دکتری تخصصی مدیریت منابع انسانی است و حدود بیست و پنج سال است که در حوزه‌های مدیریت، روابط‌عمومی و ارتباطات تدریس می‌کند. 

خسروی اولین مدیر روابط‌عمومی سازمان زیباسازی شهرداری تهران بود و واحد روابط‌عمومی دیوان محاسبات کشور وابسته به مجلس شورای اسلامی را در سال هزار و سیصد و هفتاد و شش راه‌اندازی کرد. 

مدیریت منابع انسانی، روابط‌عمومی و ارتباطات،  مهارت‌های زندگی، خانواده خوشبخت، زندگی موفق، آشنایی با قرآن و عترت از تالیفات و ترجمه‌های وی محسوب می‌شوند. عضویت در هیئت‌مدیره انجمن روابط‌عمومی ایران، عضویت در انجمن‌های مدیریت و متخصصان گردشگری، انجمن دوستی ایران و تاجیکستان و مشاور عالی خبرگزاری اقتصادی ایران در کارنامه وی به چشم می‌خورد.

خسروی اجراهای متعددی را در همایش‌های ملی و بین‌المللی بر عهده داشته و مدرس فن بیان و سخنوری و کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های زندگی ویژه کارکنان ادارات و سازمان‌ها و شرکت‌ها است.

در شانزدهمین کنفرانس روابط‌عمومی که به همت موسسه کارگزار روابط‌عمومی برگزار شد با اهداء لوح تقدیر و سپاس از سی سال خدمات علمی، آموزشی و اجرایی وی با حضور استادان و مدیران و پیشکسوتان روابط‌عمومی کشور تقدیر بعمل آمد.

"تشکر از جناب اقای دکتر امیر عباس تقی پور"

 

در این خصوص نظرات خودتان را حتما  با ما درمیان بگذارید.
 

احمد باقری

مدیر و مشاور ارتباطات روابط عمومی و رسانه

شماره تماس :  09126944966

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#روابط_عمومی| حسن خسروی متولد دوم فروردین هزار و سیصد و چهل و شش تهران، اصالتاً بروجردی است. وی دانش‌آموخته دکتری تخصصی مدیریت منابع انسانی است و حدود بیست و پنج سال است که در حوزه‌های مدیریت، روابط‌عمومی و ارتباطات تدریس می‌کند. خسروی اولین مدیر روابط‌عمومی سازمان زیباسازی شهرداری تهران بود و واحد روابط‌عمومی دیوان محاسبات کشور وابسته به مجلس شورای اسلامی را در سال هزار و سیصد و هفتاد و شش راه‌اندازی کرد. مدیریت منابع انسانی، روابط‌عمومی و ارتباطات، مهارت‌های زندگی، خانواده خوشبخت، زندگی موفق، آشنایی با قرآن و عترت از تالیفات و ترجمه‌های وی محسوب می‌شوند. عضویت در هیئت‌مدیره انجمن روابط‌عمومی ایران، عضویت در انجمن‌های مدیریت و متخصصان گردشگری، انجمن دوستی ایران و تاجیکستان و مشاور عالی خبرگزاری اقتصادی ایران در کارنامه وی به چشم می‌خورد. خسروی اجراهای متعددی را در همایش‌های ملی و بین‌المللی بر عهده داشته و مدرس فن بیان و سخنوری و کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های زندگی ویژه کارکنان ادارات و سازمان‌ها و شرکت‌ها است. در شانزدهمین کنفرانس روابط‌عمومی که به همت موسسه کارگزار روابط‌عمومی برگزار شد با اهداء لوح تقدیر و سپاس از سی سال خدمات علمی، آموزشی و اجرایی وی با حضور استادان و مدیران و پیشکسوتان روابط‌عمومی کشور تقدیر بعمل آمد. #بانک_اطلاعات_متخصصان_روابط_عمومی #حسن_خسروی #روابط_عمومی #ارتباطات

A post shared by امیر عباس تقی‌پور (@amir.abbas.taghipour) on

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">