بنر مدیر و مشاور ارتباطات

پایگاه تخصصی مدیریت و مشاوره توسعه کسب و کار، ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

احمد باقری کارشناس ارشد حوزه توسعه کسب و کار، استراتژی سازمانی، ارتباطات , روابط عمومی و مدیریت رسانه

تدریس دوره حرفه ای روابط عمومی

حسین زینی‌وند را بهتر بشناسید

احمد باقری مدرس ومشاور توسعه کسب و کار،ارتباطات وروابط عمومی | | ۰ نظر

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی / حسین زینی‌وند؛ مربی، مدرس و سخنران حرفه‌ای در حوزه‌های روابط‌عمومی الکترونیک، تجارت الکترونیک و دوره‌های کاربرد شبکه اجتماعی در روابط‌عمومی، فارغ التحصیل ممتاز کارشناسی‌ارشد مدیریت بازرگانی گرایش تجارت الکترونیکی است.

وی که برگزارکننده کارگاه‌های عملی تجارت الکترونیکی با آخرین استانداردهای روز دنیا  است، تاکنون اجرای پروژه‌های تجارت الکترونیکی بسیاری را در کارنامه دارد.

در خصوص برخی از سوابق علمی و عملی ایشان می‌توان به: مدرس دوره‌های تخصصی تجارت الکترونیکی در اتاق بازرگانی ایران، محقق و پژوهشگر در حوزه اینترنت اشیاء و تجارت الکترونیکی، نویسنده کتاب در حوزه کسب‌وکار اینترنتی در بازارهای آمریکا و اروپا، حضور در ده‌ها همایش ملی و بین‌المللی به‌عنوان سخنران درحوزه‌های تجارت الکترونیکی، کسب و کار اینرنتی و فن‌آوری اطلاعات، مبدع اولین کارت سفر اعتباری ایران بر مبنای مدل تجارت الکترونیکیB2C، مبدع کارگاه‌های عملی پرورش تاجر الکترونیکی، عضو هیئت موسس شرکت تجارت الکترونیک کاسیان، مجری طرح‌های ملی وام کالا و بانک کالا، عضو شورای راهبری و تجارت و اقتصاد و الکترونیک، عضو اصلی هیئت رئیسه انجمن تجارت الکترونیک اتاق بازرگانی زنجان و عضو اتاق بازرگانی ایران اشاره کرد.

برگزاری کارگاه‌های بازاریابی و افزایش فروش و صادرات از طریق تجارت الکترونیکی و راه‌اندازی و ارایه مشاوره در ده‌ها استارت‌آپ و کسب‌وکار اینترنتی، مشارکت در ده‌ها پروژه ملی و بین‌المللی تجارت الکترونیکی، مشارکت در پنج استارت‌آپ بزرگ و مهم کشور به عنوان مربی و داور، راه‌اندازی سیستم تجارت الکترونیکی برای صادرات و کشف بازارهای جدید برای محصولات ایرانی در سایر نقاط جهان و برگزاری کارگاه‌های تخصصی با رویکرد جذب گردشگر در حوزه اکوتوریست، ژئوتوریست، توریست درمانی و... برای شرکت‌های فعال در این حوزه در کارنامه وی دیده می‌شود.

 

مشاور رایگان احمد باقری

 

در این خصوص نظرات خودتان را حتما  با ما درمیان بگذارید.
 

احمد باقری

مدیر و مشاور ارتباطات روابط عمومی و رسانه

شماره تماس :  09126944966

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#روابط_عمومی| حسین زینی‌وند مربی، مدرس و سخنران حرفه‌ای در حوزه‌های روابط‌عمومی الکترونیک، تجارت الکترونیک و دوره‌های کاربرد شبکه اجتماعی در روابط‌عمومی، فارغ التحصیل ممتاز کارشناسی‌ارشد مدیریت بازرگانی گرایش تجارت الکترونیکی است. وی که برگزارکننده کارگاه‌های عملی تجارت الکترونیکی با آخرین استانداردهای روز دنیا است، تاکنون اجرای پروژه‌های تجارت الکترونیکی بسیاری را در کارنامه دارد. در خصوص برخی از سوابق علمی و عملی ایشان می‌توان به: مدرس دوره‌های تخصصی تجارت الکترونیکی در اتاق بازرگانی ایران، محقق و پژوهشگر در حوزه اینترنت اشیاء و تجارت الکترونیکی، نویسنده کتاب در حوزه کسب‌وکار اینترنتی در بازارهای آمریکا و اروپا، حضور در ده‌ها همایش ملی و بین‌المللی به‌عنوان سخنران درحوزه‌های تجارت الکترونیکی، کسب و کار اینرنتی و فن‌آوری اطلاعات، مبدع اولین کارت سفر اعتباری ایران بر مبنای مدل تجارت الکترونیکیB2C، مبدع کارگاه‌های عملی پرورش تاجر الکترونیکی، عضو هیئت موسس شرکت تجارت الکترونیک کاسیان، مجری طرح‌های ملی وام کالا و بانک کالا، عضو شورای راهبری و تجارت و اقتصاد و الکترونیک، عضو اصلی هیئت رئیسه انجمن تجارت الکترونیک اتاق بازرگانی زنجان و عضو اتاق بازرگانی ایران اشاره کرد. برگزاری کارگاه‌های بازاریابی و افزایش فروش و صادرات از طریق تجارت الکترونیکی و راه‌اندازی و ارایه مشاوره در ده‌ها استارت‌آپ و کسب‌وکار اینترنتی، مشارکت در ده‌ها پروژه ملی و بین‌المللی تجارت الکترونیکی، مشارکت در پنج استارت‌آپ بزرگ و مهم کشور به عنوان مربی و داور، راه‌اندازی سیستم تجارت الکترونیکی برای صادرات و کشف بازارهای جدید برای محصولات ایرانی در سایر نقاط جهان و برگزاری کارگاه‌های تخصصی با رویکرد جذب گردشگر در حوزه اکوتوریست، ژئوتوریست، توریست درمانی و... برای شرکت‌های فعال در این حوزه در کارنامه وی دیده می‌شود. #بانک_اطلاعات_متخصصان_روابط_عمومی #حسین_زینی_وند #روابط_عمومی #ارتباطات

A post shared by امیر عباس تقی‌پور (@amir.abbas.taghipour) on

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">