بنر مدیر و مشاور ارتباطات

پایگاه تخصصی مدیریت و مشاوره توسعه کسب و کار، ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

احمد باقری کارشناس ارشد حوزه توسعه کسب و کار، استراتژی سازمانی، ارتباطات , روابط عمومی و مدیریت رسانه

تدریس دوره حرفه ای روابط عمومی

داوود زارعیان را بهتر بشناسید

احمد باقری مدرس ومشاور توسعه کسب و کار،ارتباطات وروابط عمومی | | ۰ نظر

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی

 بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی / داوود زارعیان متولد سال هزار و سیصد و چهل و چهار دارای دکتری ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی و در حال حاضر معاون مدیرعامل مخابرات ایران است.

رئیس اداره انتشارات روابط‌عمومی شرکت مخابرات ایران، مدیرکل روابط‌عمومی شرکت پست، مدیرکل روابط‌عمومی شرکت مخابرات در دو دوره به مدت حدود بیست سال و مدیرکل روابط عمومی بانک مسکن از سوابق اجرایی وی محسوب می‌شوند.

رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران، عضو کمیته علمی برگزاری جشنواره‌های روابط‌عمومی، دبیر اولین و دومین جشنواره نشریات روابط‌عمومی، مدیر مسئول ماهنامه ارتباطات و بانک مسکن و ... به همراه عضو کمیته علمی همایش‌های سالانه روابط‌عمومی الکترونیک از دیگر سوابق اجرایی و حرفه‌ای ایشان است.

تدریس دروس مختلف در دانشکده علوم اجتماعی و علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی و دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی از سال هزار و سیصد و هفتاد و پنج، تدریس دروس مختلف در دانشکده خبر، دوره‌های آزاد دانشکده علمی و کاربردی، مؤسسه ماهان، مؤسسات آموزشی و ...، سخنرانی آموزشی در هفتاد و چهار همایش علمی روابط‌عمومی و ارتباطات و تدریس در یکصد و پنجاه کارگاه آموزشی روابط‌عمومی و بازاریابی کشوری و استانی از دیگر سوابق دکتر زارعیان است. 

مبانی کلی ارتباطات جمعی، شناخت افکار عمومی، صفحه اوّل، روابط‌عمومی همراه کتاب‌های تالیفی وی بوده و انتشار بیش از پنجاه مقاله علمی در مجلات مختلف را نیز در کارنامه خود دارد. دکتر زارعیان سرپرستی و داوری پایان‌نامه‌ها، سرپرستی و مشاوره بیش از پنجاه رساله دانشجویان مقاطع دکتری و ارشد را برعهده داشته و ضمن حضور در کنفرانس‌های متعدد داخلی و بین‌المللی به عنوان دبیر علمی بسیاری از همایش‌ها و کنفرانس‌های علمی فعالیت کرده است. 

دریافت تشویق‌نامه‌های متعدد از وزراء ارتباطات، معاونین وزیر، مدیران عامل پست و مخابرات و دیگر مسئولان سازمان‌ها و موسسات در کارنامه وی دیده می‌شود. دکتر داوود زارعیان در سال هزار و سیصد و نود به عنوان استاد پیشگام روابط‌عمومی الکترونیک انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفت.

"تشکر از جناب اقای دکتر امیر عباس تقی پور"

 

در این خصوص نظرات خودتان را حتما  با ما درمیان بگذارید.
 

احمد باقری

مدیر و مشاور ارتباطات روابط عمومی و رسانه

شماره تماس :  09126944966

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#روابط_عمومی| داوود زارعیان متولد سال هزار و سیصد و چهل و چهار دارای دکتری ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی و در حال حاضر معاون مدیرعامل مخابرات ایران است. رئیس اداره انتشارات روابط‌عمومی شرکت مخابرات ایران، مدیرکل روابط‌عمومی شرکت پست، مدیرکل روابط‌عمومی شرکت مخابرات در دو دوره به مدت حدود بیست سال و مدیرکل روابط عمومی بانک مسکن از سوابق اجرایی وی محسوب می‌شوند. رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران، عضو کمیته علمی برگزاری جشنواره‌های روابط‌عمومی، دبیر اولین و دومین جشنواره نشریات روابط‌عمومی، مدیر مسئول ماهنامه ارتباطات و بانک مسکن و ... به همراه عضو کمیته علمی همایش‌های سالانه روابط‌عمومی الکترونیک از دیگر سوابق اجرایی و حرفه‌ای ایشان است. تدریس دروس مختلف در دانشکده علوم اجتماعی و علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی و دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی از سال هزار و سیصد و هفتاد و پنج، تدریس دروس مختلف در دانشکده خبر، دوره‌های آزاد دانشکده علمی و کاربردی، مؤسسه ماهان، مؤسسات آموزشی و ...، سخنرانی آموزشی در هفتاد و چهار همایش علمی روابط‌عمومی و ارتباطات و تدریس در یکصد و پنجاه کارگاه آموزشی روابط‌عمومی و بازاریابی کشوری و استانی از دیگر سوابق دکتر زارعیان است. مبانی کلی ارتباطات جمعی، شناخت افکار عمومی، صفحه اوّل، روابط‌عمومی همراه کتاب‌های تالیفی وی بوده و انتشار بیش از پنجاه مقاله علمی در مجلات مختلف را نیز در کارنامه خود دارد. دکتر زارعیان سرپرستی و داوری پایان‌نامه‌ها، سرپرستی و مشاوره بیش از پنجاه رساله دانشجویان مقاطع دکتری و ارشد را برعهده داشته و ضمن حضور در کنفرانس‌های متعدد داخلی و بین‌المللی به عنوان دبیر علمی بسیاری از همایش‌ها و کنفرانس‌های علمی فعالیت کرده است. دریافت تشویق‌نامه‌های متعدد از وزراء ارتباطات، معاونین وزیر، مدیران عامل پست و مخابرات و دیگر مسئولان سازمان‌ها و موسسات در کارنامه وی دیده می‌شود. دکتر داوود زارعیان در سال هزار و سیصد و نود به عنوان استاد پیشگام روابط‌عمومی الکترونیک انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفت. #بانک_اطلاعات_متخصصان_روابط_عمومی #داوود_زارعیان #روابط_عمومی #ارتباطات

A post shared by امیر عباس تقی‌پور (@amir.abbas.taghipour) on

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">