بنر مدیر و مشاور ارتباطات

پایگاه تخصصی مدیریت و مشاوره توسعه کسب و کار، ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

احمد باقری کارشناس ارشد حوزه توسعه کسب و کار، استراتژی سازمانی، ارتباطات , روابط عمومی و مدیریت رسانه

تدریس دوره حرفه ای روابط عمومی

دکتر سید غلامرضا کاظمی‌دینان را بهتر بشناسید

احمد باقری مدرس ومشاور توسعه کسب و کار،ارتباطات وروابط عمومی | | ۲ نظر

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی /سید غلامرضا کاظمی‌دینان متولد یازده مهر سال هزار و سیصد و بیست و نه، از اساتید و چهره‌های شناخته شده روابط‌عمومی است. از سال هزار و سیصد و نود و دو با پیشنهاد و مسئولیت وی و با هدف مردمی کردن روابط‌عمومی از یک سو و شناساندن بضاعت و توانمندی‌های این حوزه، هفته روابط‌عمومی برگزار می‌شود.

کاظمی‌دینان از سال هزار و سیصد و هشتاد و سه به عنوان مدرس دانشگاه علمی و کاربردی به انتقال تجربه و دانش خود به دانشجویان پرداخته و به علاوه سال‌هاست در سازمان‌ها و موسسات مختلف دوره‌های روابط‌عمومی را آموزش می‌دهد. ایشان چند دوره عضو هیئت‌مدیره انجمن روابط‌عمومی ایران بوده و ریاست این انجمن را نیز در یک دوره بر عهده داشته است. 

مشاور رئیس کل بانک مرکزی، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی بانک ملی ایران، مشاور عالی مدیرعامل بانک صادرات ایران و مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات بانک کارآفرین تعدادی از مسئولیت‌های پیشین ایشان است.

کاظمی دینان در حال حاضر علاوه بر حضور و عضویت در شورای اطلاع‌رسانی برخی از سازمان‌ها و موسسات، در مقام مشاور روابط‌عمومی و رسانه از جمله مشاور دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو فعالیت کرده و می‌کند.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو کمیته اطلاع‌رسانی این وزارتخانه، مشاور رئیس سازمان محیط‌زیست، مشاور معاونت حمل ونقل شهرداری تهران و دوازده دوره دبیر جشنواره ترافیک و رسانه در شهرداری تهران در کارنامه حرفه‌ای کاظمی دینان ثبت شده است.

 وی رئیس شورای سیاستگذاری همایش‌های سالانه روابط‌عمومی الکترونیک، کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت، حرفه‌ای گرایی در روابط‌عمومی و ماهنامه مدیریت ارتباطات است.

 

"تشکر از جناب اقای دکتر امیر عباس تقی پور"

 

در این خصوص نظرات خودتان را حتما  با ما درمیان بگذارید.
 

احمد باقری

مدیر و مشاور ارتباطات روابط عمومی و رسانه

شماره تماس :  09126944966

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#روابط_عمومی| سید غلامرضا کاظمی‌دینان متولد یازده مهر سال هزار و سیصد و بیست و نه، از اساتید و چهره‌های شناخته شده روابط‌عمومی است. از سال هزار و سیصد و نود و دو با پیشنهاد و مسئولیت وی و با هدف مردمی کردن روابط‌عمومی از یک سو و شناساندن بضاعت و توانمندی‌های این حوزه، هفته روابط‌عمومی برگزار می‌شود. کاظمی‌دینان از سال هزار و سیصد و هشتاد و سه به عنوان مدرس دانشگاه علمی و کاربردی به انتقال تجربه و دانش خود به دانشجویان پرداخته و به علاوه سال‌هاست در سازمان‌ها و موسسات مختلف دوره‌های روابط‌عمومی را آموزش می‌دهد. ایشان چند دوره عضو هیئت‌مدیره انجمن روابط‌عمومی ایران بوده و ریاست این انجمن را نیز در یک دوره بر عهده داشته است. مشاور رئیس کل بانک مرکزی، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی بانک ملی ایران، مشاور عالی مدیرعامل بانک صادرات ایران و مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات بانک کارآفرین تعدادی از مسئولیت‌های پیشین ایشان است. کاظمی دینان در حال حاضر علاوه بر حضور و عضویت در شورای اطلاع‌رسانی برخی از سازمان‌ها و موسسات، در مقام مشاور روابط‌عمومی و رسانه از جمله مشاور دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو فعالیت کرده و می‌کند. مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو کمیته اطلاع‌رسانی این وزارتخانه، مشاور رئیس سازمان محیط‌زیست، مشاور معاونت حمل ونقل شهرداری تهران و دوازده دوره دبیر جشنواره ترافیک و رسانه در شهرداری تهران در کارنامه حرفه‌ای کاظمی دینان ثبت شده است. وی رئیس شورای سیاستگذاری همایش‌های سالانه روابط‌عمومی الکترونیک، کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت، حرفه‌ای گرایی در روابط‌عمومی و ماهنامه مدیریت ارتباطات است. #بانک_اطلاعات_متخصصان_روابط_عمومی #سید_غلامرضا_کاظمی_دینان #روابط‌_عمومی #ارتباطات

A post shared by امیر عباس تقی‌پور (@amir.abbas.taghipour) on

نظرات  (۲)

 • مریم حیدری
 • یکی از بهترین مدرسان و مدیران حوزه ارتباطات
  همیشه سلامت باشند

  پاسخ:
  باسلام
  هم نظر هستم با شما، یک استاد و راهنمای حرفه ای در حوزه روابط عمومی و ارتباطات
  تشکر از اینکه ما را رصد می کنید

  سلام 

  یکی از مدیران پرانرژی و خوش صحبت و خوش بین

  بعد ایشان دیگه انجمن روابط عمومی ایران سوت و کور شده و سیاسی 

  پاسخ:
  باسلام و حترام
  در زمان ریاست ایشان جلسات هفتگی و استمرار در برنامه های روابط عمومی واقعا چشمگیر و کم نظیر بوده

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">