بنر مدیر و مشاور ارتباطات

پایگاه تخصصی مدیریت و مشاوره توسعه کسب و کار، ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

احمد باقری کارشناس ارشد حوزه توسعه کسب و کار، استراتژی سازمانی، ارتباطات , روابط عمومی و مدیریت رسانه

تدریس دوره حرفه ای روابط عمومی

دکتر سید غلامرضا کاظمی‌دینان را بهتر بشناسید

احمد باقری مدرس ومشاور توسعه کسب و کار،ارتباطات وروابط عمومی | | ۳ نظر

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی /سید غلامرضا کاظمی‌دینان متولد یازده مهر سال هزار و سیصد و بیست و نه، از اساتید و چهره‌های شناخته شده روابط‌عمومی است. از سال هزار و سیصد و نود و دو با پیشنهاد و مسئولیت وی و با هدف مردمی کردن روابط‌عمومی از یک سو و شناساندن بضاعت و توانمندی‌های این حوزه، هفته روابط‌عمومی برگزار می‌شود.

کاظمی‌دینان از سال هزار و سیصد و هشتاد و سه به عنوان مدرس دانشگاه علمی و کاربردی به انتقال تجربه و دانش خود به دانشجویان پرداخته و به علاوه سال‌هاست در سازمان‌ها و موسسات مختلف دوره‌های روابط‌عمومی را آموزش می‌دهد. ایشان چند دوره عضو هیئت‌مدیره انجمن روابط‌عمومی ایران بوده و ریاست این انجمن را نیز در یک دوره بر عهده داشته است. 

مشاور رئیس کل بانک مرکزی، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی بانک ملی ایران، مشاور عالی مدیرعامل بانک صادرات ایران و مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات بانک کارآفرین تعدادی از مسئولیت‌های پیشین ایشان است.

کاظمی دینان در حال حاضر علاوه بر حضور و عضویت در شورای اطلاع‌رسانی برخی از سازمان‌ها و موسسات، در مقام مشاور روابط‌عمومی و رسانه از جمله مشاور دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو فعالیت کرده و می‌کند.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو کمیته اطلاع‌رسانی این وزارتخانه، مشاور رئیس سازمان محیط‌زیست، مشاور معاونت حمل ونقل شهرداری تهران و دوازده دوره دبیر جشنواره ترافیک و رسانه در شهرداری تهران در کارنامه حرفه‌ای کاظمی دینان ثبت شده است.

 وی رئیس شورای سیاستگذاری همایش‌های سالانه روابط‌عمومی الکترونیک، کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت، حرفه‌ای گرایی در روابط‌عمومی و ماهنامه مدیریت ارتباطات است.

 

"تشکر از جناب اقای دکتر امیر عباس تقی پور"

 

در این خصوص نظرات خودتان را حتما  با ما درمیان بگذارید.
 

احمد باقری

مدیر و مشاور ارتباطات روابط عمومی و رسانه

شماره تماس :  09126944966

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#روابط_عمومی| سید غلامرضا کاظمی‌دینان متولد یازده مهر سال هزار و سیصد و بیست و نه، از اساتید و چهره‌های شناخته شده روابط‌عمومی است. از سال هزار و سیصد و نود و دو با پیشنهاد و مسئولیت وی و با هدف مردمی کردن روابط‌عمومی از یک سو و شناساندن بضاعت و توانمندی‌های این حوزه، هفته روابط‌عمومی برگزار می‌شود. کاظمی‌دینان از سال هزار و سیصد و هشتاد و سه به عنوان مدرس دانشگاه علمی و کاربردی به انتقال تجربه و دانش خود به دانشجویان پرداخته و به علاوه سال‌هاست در سازمان‌ها و موسسات مختلف دوره‌های روابط‌عمومی را آموزش می‌دهد. ایشان چند دوره عضو هیئت‌مدیره انجمن روابط‌عمومی ایران بوده و ریاست این انجمن را نیز در یک دوره بر عهده داشته است. مشاور رئیس کل بانک مرکزی، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی بانک ملی ایران، مشاور عالی مدیرعامل بانک صادرات ایران و مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات بانک کارآفرین تعدادی از مسئولیت‌های پیشین ایشان است. کاظمی دینان در حال حاضر علاوه بر حضور و عضویت در شورای اطلاع‌رسانی برخی از سازمان‌ها و موسسات، در مقام مشاور روابط‌عمومی و رسانه از جمله مشاور دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو فعالیت کرده و می‌کند. مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو کمیته اطلاع‌رسانی این وزارتخانه، مشاور رئیس سازمان محیط‌زیست، مشاور معاونت حمل ونقل شهرداری تهران و دوازده دوره دبیر جشنواره ترافیک و رسانه در شهرداری تهران در کارنامه حرفه‌ای کاظمی دینان ثبت شده است. وی رئیس شورای سیاستگذاری همایش‌های سالانه روابط‌عمومی الکترونیک، کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت، حرفه‌ای گرایی در روابط‌عمومی و ماهنامه مدیریت ارتباطات است. #بانک_اطلاعات_متخصصان_روابط_عمومی #سید_غلامرضا_کاظمی_دینان #روابط‌_عمومی #ارتباطات

A post shared by امیر عباس تقی‌پور (@amir.abbas.taghipour) on

نظرات  (۳)

 • مریم حیدری
 • یکی از بهترین مدرسان و مدیران حوزه ارتباطات
  همیشه سلامت باشند

  پاسخ:
  باسلام
  هم نظر هستم با شما، یک استاد و راهنمای حرفه ای در حوزه روابط عمومی و ارتباطات
  تشکر از اینکه ما را رصد می کنید

  سلام 

  یکی از مدیران پرانرژی و خوش صحبت و خوش بین

  بعد ایشان دیگه انجمن روابط عمومی ایران سوت و کور شده و سیاسی 

  پاسخ:
  باسلام و حترام
  در زمان ریاست ایشان جلسات هفتگی و استمرار در برنامه های روابط عمومی واقعا چشمگیر و کم نظیر بوده

  دزد شارلاتان

  پاسخ:
  باسلام 
  ایشان یکی از اساتید مجرب و پرانرژی در حوزه ارتباطات است.

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">