مدیریت و مشاوره ارتباطات روابط عمومی و رسانه

پایگاه تخصصی مدیریت و مشاوره ارتباطات, روابط عمومی و رسانه

احمد باقری کارشناس ارشد حوزه ارتباطات , روابط عمومی و مدیریت رسانه

فرشید نادریان را بهتر بشناسید

احمد باقری مدیر و مشاور ارتباطات روابط عمومی و رسانه | | ۰ نظر

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی

 بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی / فرشید نادریان متولد هزار و سیصد و شصت و دو در بروجن و دانش‌آموخته رشته مدیریت تبلیغات تجاری در حوزه روابط‌عمومی است.

مدیر روابط‌عمومی گروه توسعه صنایع و معادن شهر و دارای سوابق فعالیت بعنوان مدیر و کارشناس حوزه روابط‌عمومی در مجموعه‌هایی همچون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، شرکت شهرک‌های صنعتی، گروه تولیدی صنعتی ظریف مصور، شرکت‌های بین‌المللی ژرف کار جم، دام بام زاگرس و درنا و مدیرعامل مؤسسه نخـبگان است.

وی از مدرسین تصویربرداری و عکاسی در دانشگاه و دوره‌های تشریفات سازمانی بوده و در حوزه نشر و تبلیغات نیز بیش از یک دهه تجربه داشته و همچنین در رسانه‌های مکتوب و دیجیتال یادداشت نویس است.

نادریان در شوراهای متعدد تخصصی عضویت داشته و جوایزی را نیز از کنفرانس‌ها و مدیران مختلف به پاس تلاش‌هایش دریافت کرده است.

دبیر و مدیر اجرایی نخستین جشنواره اختراعات، ابتکارات و ایده‌های برتر کشور، دبیر ستاد همایش‌های هفته صادرات و معاونین توسعه تجارت خارجی، عضو گروه ابداع‌کنندگان و هفت دوره عضو شورای اجرایی جشنواره موسیقی محلی منطقه زاگرس‌نشین، عضو شورای اجرایی جشنواره نمایش‌های کوتاه، مدیرکانون نمایش، سردبیری نشریات سوگند، بام سحر و ازدواج و عضویت در ستاد سیره تفحص شهدای نیز در کارنامه وی دیده می‌شود.

 

"تشکر از جناب اقای دکتر امیر عباس تقی پور"

 

در این خصوص نظرات خودتان را حتما  با ما درمیان بگذارید.
 

احمد باقری

مدیر و مشاور ارتباطات روابط عمومی و رسانه

شماره تماس :  09126944966

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#روابط‌_عمومی| فرشید نادریان متولد هزار و سیصد و شصت و دو در بروجن و دانش‌آموخته رشته مدیریت تبلیغات تجاری در حوزه روابط‌عمومی است. مدیر روابط‌عمومی گروه توسعه صنایع و معادن شهر و دارای سوابق فعالیت بعنوان مدیر و کارشناس حوزه روابط‌عمومی در مجموعه‌هایی همچون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، شرکت شهرک‌های صنعتی، گروه تولیدی صنعتی ظریف مصور، شرکت‌های بین‌المللی ژرف کار جم، دام بام زاگرس و درنا و مدیرعامل مؤسسه نخـبگان است. وی از مدرسین تصویربرداری و عکاسی در دانشگاه و دوره‌های تشریفات سازمانی بوده و در حوزه نشر و تبلیغات نیز بیش از یک دهه تجربه داشته و همچنین در رسانه‌های مکتوب و دیجیتال یادداشت نویس است. نادریان در شوراهای متعدد تخصصی عضویت داشته و جوایزی را نیز از کنفرانس‌ها و مدیران مختلف به پاس تلاش‌هایش دریافت کرده است. دبیر و مدیر اجرایی نخستین جشنواره اختراعات، ابتکارات و ایده‌های برتر کشور، دبیر ستاد همایش‌های هفته صادرات و معاونین توسعه تجارت خارجی، عضو گروه ابداع‌کنندگان و هفت دوره عضو شورای اجرایی جشنواره موسیقی محلی منطقه زاگرس‌نشین، عضو شورای اجرایی جشنواره نمایش‌های کوتاه، مدیرکانون نمایش، سردبیری نشریات سوگند، بام سحر و ازدواج و عضویت در ستاد سیره تفحص شهدای نیز در کارنامه وی دیده می‌شود. #بانک_اطلاعات_متخصصان_روابط_عمومی #فرشید_نادریان #روابط_عمومی #ارتباطات

A post shared by امیر عباس تقی‌پور (@amir.abbas.taghipour) on

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">