بنر مدیر و مشاور ارتباطات

پایگاه تخصصی مدیریت و مشاوره توسعه کسب و کار، ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

احمد باقری کارشناس ارشد حوزه توسعه کسب و کار، استراتژی سازمانی، ارتباطات , روابط عمومی و مدیریت رسانه

تدریس دوره حرفه ای روابط عمومی

محمد مهدی احمدی را بهتر بشناسید

احمد باقری مدرس ومشاور توسعه کسب و کار،ارتباطات وروابط عمومی | | ۰ نظر

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی / محمد مهدی احمدی متولد سی‌ام شهریور هزار و سیصد و شصت و دو با مدرک کارشناسی در مدیریت دولتی، در حال حاضر مدیر روابط‌عمومی جمعیت هلال‌احمر استان گلستان است.

وی از سال هزار و سیصد و هشتاد و سه به عنوان کارشناس وارد روابط‌عمومی هلال‌احمر استان گلستان شد و از یکم مهر ماه هزار و سیصد و نود و یک بمدت چهار سال مدیر روابط عمومی استان بود.

 مشاور رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر کشور، مشاور مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مازندران و مشاور رسانه‌ای مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان گلستان از دیگر مسئولیت‌های وی بوده است.

احمدی در طی سال‌های حضور خود در حوزه روابط‌عمومی موفق به کسب رتبه‌های برتر در سطح استان و کشور شده است از جمله: روابط‌عمومی برتر در حوزه تبلیغات و مناسبت‌ها در دومین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر استان گلستان، روابط‌عمومی تقدیر شده در حوزه تشریفات در دومین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر استان گلستان، کسب رتبه اول در بخش تبلیغات در نخستین جشنواره گلچین هلال‌احمر، کسب رتبه چهارم در بخش سایبری در نخستین جشنواره گلچین هلال‌احمر، کسب رتبه اول در بخش امداد تصویری در دومین جشنواره گلچین هلال، کسب رتبه دوم در بخش ارتباطات الکترونیک در دومین جشنواره گلچین هلال، کسب مقام اول در بخش تبلیغات در سومین جشنواره گلچین هلال، کسب رتبه برتر در بخش کلیپ و فیلم‌های کوتاه ویدیویی در سومین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر استان گلستان.

 

مشاور رایگان احمد باقری

 

در این خصوص نظرات خودتان را حتما  با ما درمیان بگذارید.
 

احمد باقری

مدیر و مشاور ارتباطات روابط عمومی و رسانه

شماره تماس :  09126944966

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#روابط_عمومی| محمد مهدی احمدی متولد سی‌ام شهریور هزار و سیصد و شصت و دو با مدرک کارشناسی در مدیریت دولتی، در حال حاضر مدیر روابط‌عمومی جمعیت هلال‌احمر استان گلستان است. وی از سال هزار و سیصد و هشتاد و سه به عنوان کارشناس وارد روابط‌عمومی هلال‌احمر استان گلستان شد و از یکم مهر ماه هزار و سیصد و نود و یک بمدت چهار سال مدیر روابط عمومی استان بود. مشاور رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر کشور، مشاور مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مازندران و مشاور رسانه‌ای مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان گلستان از دیگر مسئولیت‌های وی بوده است. احمدی در طی سال‌های حضور خود در حوزه روابط‌عمومی موفق به کسب رتبه‌های برتر در سطح استان و کشور شده است از جمله: روابط‌عمومی برتر در حوزه تبلیغات و مناسبت‌ها در دومین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر استان گلستان، روابط‌عمومی تقدیر شده در حوزه تشریفات در دومین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر استان گلستان، کسب رتبه اول در بخش تبلیغات در نخستین جشنواره گلچین هلال‌احمر، کسب رتبه چهارم در بخش سایبری در نخستین جشنواره گلچین هلال‌احمر، کسب رتبه اول در بخش امداد تصویری در دومین جشنواره گلچین هلال، کسب رتبه دوم در بخش ارتباطات الکترونیک در دومین جشنواره گلچین هلال، کسب مقام اول در بخش تبلیغات در سومین جشنواره گلچین هلال، کسب رتبه برتر در بخش کلیپ و فیلم‌های کوتاه ویدیویی در سومین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر استان گلستان. #بانک_اطلاعات_متخصصان_روابط_عمومی #متخصصان_روابط_عمومی_استان_گلستان #محمد_مهدی_احمدی #روابط_عمومی #ارتباطات

A post shared by امیر عباس تقی‌پور (@amir.abbas.taghipour) on

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">