بنر مدیر و مشاور ارتباطات

پایگاه تخصصی مدیریت و مشاوره توسعه کسب و کار، ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

احمد باقری کارشناس ارشد حوزه توسعه کسب و کار، استراتژی سازمانی، ارتباطات , روابط عمومی و مدیریت رسانه

تدریس دوره حرفه ای روابط عمومی

مریم حاج نوروز نظری را بهتر بشناسید

احمد باقری مدرس ومشاور توسعه کسب و کار،ارتباطات وروابط عمومی | | ۱ نظر

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی /  مریم حاج نوروز نظری، فعالیت درحوزه ارتباطات و رسانه را از سال هفتاد و پنج و همزمان با تحصیل در دوره کارشناسی علوم ارتباطات اجتماعی با روزنامه‌های نوظهوری که به اقتضای زمان رشد و تکثر پیدا می کردند، آغاز کرد.

در عین حال دوره بیست ساله فعالیت جدی و حرفه‌ای وی از سال هفتاد و هفت و از روزنامه ایران و گروه حوادث آن به عنوان فعال‌ترین و پرمخاطب‌ترین گروه خبری روزنامه در آن زمان کلید خورد.

پس از آن قریب به چهار سال به عنوان خبرنگار سیاسی-پارلمانی در روزنامه انتخاب مشغول به فعالیت شد.

 کار در روزنامه انتخاب تا فرازهای پایانی حیات آن ادامه پیدا کرد و پس از آن فعالیت در گروه اقتصادی خبرگزاری فارس شروعی تازه و متفاوت برایش محسوب می‌شد؛ دوره ای که چهارده سال به طول انجامید و در آنجا خبرنگاری، دبیری اخبار و سرانجام سه سال سرپرستی یکی از حرفه‌ای ترین و بزرگترین گروه‌های خبر اقتصادی کشور را تجربه کرد.

در این بین فرصت‌هایی برای تجربه هم‌زمان فعالیت در عرصه روابط‌عمومی نیز دست داد و همزمان در صندوق حمایت از تحقیقیات و توسعه صنایع الکترونیک از مجموعه‌های وزارت صنعت مسئولیت روابط‌عمومی را برعهده گرفت اما از سال نود و شش عرصه روابط‌عمومی را به شکلی مستقل و جدی تجربه کرده و توانمندی خود را در این عرصه نیز محک زد.

بر این  اساس حاج‌نوروزی ریاست روابط‌عمومی صندوق ذخیر کارکنان شهرداری تهران را تا به امروز پذیرفته است.

 

در این خصوص نظرات خودتان را حتما  با ما درمیان بگذارید.
 

احمد باقری

مدیر و مشاور ارتباطات روابط عمومی و رسانه

شماره تماس :  09126944966

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#روابط‌_عمومی| مریم حاج نوروز نظری فعالیت درحوزه ارتباطات و رسانه را از سال هفتاد و پنج و همزمان با تحصیل در دوره کارشناسی علوم ارتباطات اجتماعی با روزنامه‌های نوظهوری که به اقتضای زمان رشد و تکثر پیدا می کردند، آغاز کرد. در عین حال دوره بیست ساله فعالیت جدی و حرفه‌ای وی از سال هفتاد و هفت و از روزنامه ایران و گروه حوادث آن به عنوان فعال‌ترین و پرمخاطب‌ترین گروه خبری روزنامه در آن زمان کلید خورد. پس از آن قریب به چهار سال به عنوان خبرنگار سیاسی-پارلمانی در روزنامه انتخاب مشغول به فعالیت شد. کار در روزنامه انتخاب تا فرازهای پایانی حیات آن ادامه پیدا کرد و پس از آن فعالیت در گروه اقتصادی خبرگزاری فارس شروعی تازه و متفاوت برایش محسوب می‌شد؛ دوره ای که چهارده سال به طول انجامید و در آنجا خبرنگاری، دبیری اخبار و سرانجام سه سال سرپرستی یکی از حرفه‌ای ترین و بزرگترین گروه‌های خبر اقتصادی کشور را تجربه کرد. در این بین فرصت‌هایی برای تجربه هم‌زمان فعالیت در عرصه روابط‌عمومی نیز دست داد و همزمان در صندوق حمایت از تحقیقیات و توسعه صنایع الکترونیک از مجموعه‌های وزارت صنعت مسئولیت روابط‌عمومی را برعهده گرفت اما از سال نود و شش عرصه روابط‌عمومی را به شکلی مستقل و جدی تجربه کرده و توانمندی خود را در این عرصه نیز محک زد. بر این اساس حاج‌نوروزی مسئولیت روابط‌عمومی صندوق ذخیر کارکنان شهرداری تهران را تا به امروز پذیرفته است. #بانک_اطلاعات_متخصصان_روابط_عمومی #بانوان_متخصص_روابط_عمومی #مریم_حاج_نوروز_نظری #روابط‌_عمومی #ارتباطات

A post shared by امیر عباس تقی‌پور (@amir.abbas.taghipour) on

نظرات  (۱)

به به آخر نوبت دوست و همکار عزیزمان هم رسید.
خدا رو شکر پس ایشان هم در سیستم روابط عمومی آمدند. 

پاسخ:
باسلام و احترام 
تشکر از ارسال پیامتان

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">