بنر مدیر و مشاور ارتباطات

پایگاه تخصصی مدیریت و مشاوره توسعه کسب و کار، ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

احمد باقری کارشناس ارشد حوزه توسعه کسب و کار، استراتژی سازمانی، ارتباطات , روابط عمومی و مدیریت رسانه

تدریس دوره حرفه ای روابط عمومی

مشاوره و تدریس دوره مدیریت برگزاری گردهمایی، همایش و نمایشگاه ها در سازمان ها با احمد باقری

احمد باقری مدرس ومشاور توسعه کسب و کار،ارتباطات وروابط عمومی | | ۰ نظر

مشاور ارتباطات

روابط عمومی به عنوان زبان ، چشم و گوش هر سازمان و تمامی کسب و کارها در نقش مدیر و مجری و بعنوان پشتیبان بخش عملیات درگردهمایی ها، همایش های تخصصی و حضور در نمایشگاه ها با استفاده از امکانات و ارتباطات خود وظیفه دارد با برگزاری جلسات و نشست های مشترک با مشارکت کنندگان، مجریان و تشکل های بخش خصوصی و دستگاه های دولتی مرتبط با صنعت نمایشگاهی، حداکثر تعامل و هم افزایی را برای برگزار کردن هرچه بهتر و با شکوه تر تمامی گردهمایی ها، همایش ها و نمایشگاه های که در راستای اهداف کلان سازمان ترسیم می شود، مدیریت و اجرا نماید.

روابط عمومی نقش مهمی در ایجاد هماهنگی میان بخش های مختلف ایفأ کرد و با توجه به جایگاه و رسالت روابط عمومی ها، برگزاری نشست های مشترک میان استان ها به ایجاد تعامل، هم افزایی، تبادل دانش و اطلاعات پیرامون صنعت نمایشگاهی کمک شایانی خواهد کرد و سایت های نمایشگاهی می توانند از تجارب یکدیگر در زمینه های مختلف استفاده کنند.

لذا آشنایی و شناخت از تکنیک های برگزاری گردهمایی ها، همایش ها و نمایشگاه ها در روابط عمومی بعنوان یک ضرورت برای روابط عمومی نوین در سازمان ها آموزش داده می شود.

در همین راستا آموزش دوره حرفه ای برگزاری و مدیریت گردهمایی ها، نمایشگاه ها و همایش ها توسط مدرس دوره های حرفه ای روابط عمومی، احمد باقری مدرس و مشاورروابط عمومی برای شرکت بازآفرینی شهری ایران بعنوان مهمترین زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در راستای بهسازی و نوسازی بافت های قدیمی و فرسوده و ناکارآمد شهری و با حضور تمامی مدیران و کارشناسان روابط عمومی سراسر کشور برگزار شد.

آسیب‌شناسی و مدیریت برگزاری همایش‌ها در روابط عمومی ، تعریف اهداف برگزاری همایش، طراحی همایش و استراتژی‌های نمایشگاهی، برنامه‌ریزی نمایشگاه از بودجه بندی، اعتبار نمایشگاه، بازاریابی و تبلیغات مدیریت غرفه داران تجربه شرکت کنندگان و ارزیابی دستاوردهای نمایشگاه، تامین مالی همایش ها و گردهمایی ها از جمله مفاهیمی است که در این دوره 12 ساعته آموزش به صورت کارگاهی ارائه شد.

مهمترین سرفصل های این دوره می توان به؛

تدریس حرفه ای روابط عمومی

آشنایی با همایش ها و نمایشگاه و مفاهیم آن؛

تعریف و اهمیت برگزاری انواع همایش ها و نمایشگاه ها برای سازمان ها

اجرا و مدیریت نمایشگاه های تخصصی، مجازی و ...

چگونگی نحوه مشارکت در همایش و نمایشگاه

جدول برآورد هزینه و درآمد برگزاری همایش ها و نمایشگاه ها

ساخت، طراحی و چیدمان غرفه و سالن ها

تقسیم بندی فضای نمایشگاه و فضای غرفه

ویژگی ها و وظایف افراد متصدی در غرفه نمایشگاه و فعالان درمدیریت همایش ها و گردهمایی ها

مراحل حضور در همایش ها، گردهمایی ها و نمایشگاه ها

اقدامات قبل، حین و بعد از مشارکت در نمایشگاه ها و همایش های تخصصی اشاره کرد.

جهت برنامه ریزی دوره های حرفه ای روابط عمومی ویژه سازمان ها، شرکت ها و به صورت اختصاصی با شماره 09126944966 تماس حاصل فرمائید.

آموزش روابط عمومی

جهت دریافت رزومه مدرس دوره، احمد باقری به وب سایت پایگاه تخصصی مدیریت و مشاوره توسعه کسب و کار، ارتباطات و روابط عمومی و رسانه مراجعه فرمائید

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">