بنر مدیر و مشاور ارتباطات

پایگاه تخصصی مدیریت و مشاوره توسعه کسب و کار، ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

احمد باقری کارشناس ارشد حوزه توسعه کسب و کار، استراتژی سازمانی، ارتباطات , روابط عمومی و مدیریت رسانه

تدریس دوره حرفه ای روابط عمومی

ناصر رزاق را بهتر بشناسید

احمد باقری مدرس ومشاور توسعه کسب و کار،ارتباطات وروابط عمومی | | ۰ نظر

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی/ ناصر رزاق‌منش از سال هزار و سیصد و شصت و پنج فعالیت خود را در وزارت راه و ترابری آغاز و با طی کردن مسیر ارتقای شغلی از رده‌های کمک کارشناس، کارشناس و معاون مدیر کل، از سال هشتاد و شش تا نود و هفت مدیر کل روابط‌عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بود.

وی در حال حاضر مشاور امور استان‌های رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است و حضور بسیار فعالی در سازمان‌های مردم‌نهاد دارد. عضو هیئت مدیره انجمن روابط‌عمومی، عضو هئیت موسس و مدیرعامل جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها، عضو هیئت موسس، هیئت مدیره و دبیر خانه روابط‌عمومی ایران ( در شرف تاسیس)، عضو موسسه کارگزار روابط‌عمومی ایران، عضو انجمن نظام مهندسی کشور و عضو انجمن حمل و نقل ریلی ایران در رزومه وی دیده می‌شود.

رزاق‌منش به مدت چهارده سال رئیس شورای سیاست‌گذاری و سردبیر نشریه راهبران  بود و همواره با هئیت تحریریه نشریات کارگزار روابط‌عمومی، انجمن روابط‌عمومی ایران، تحقیقات روابط عمومی و ماهنامه مدیریت ارتباطات همکاری داشته است. وی مؤسس راه‌اندازی برنامه رادیویی صدای راهبران رادیو ایران (از سال هشتاد و پنج تا سال نود و پنج) و مسئول شورای سیاست‌گذاری برنامه بود.

رزاق‌منش از رزمندگان دوران دفاع‌مقدس و دانش‌آموخته مقطع دکتری علوم ارتباطات دانشگاه آزاد تهران شمال بوده و در تالیف کتاب سه جلدی بزرگان روابط‌عمومی و همچنین کتاب گذری بر مدیریت و روابط‌عمومی همکاری داشته است.

 

در این خصوص نظرات خودتان را حتما  با ما درمیان بگذارید.
 

احمد باقری

مدیر و مشاور ارتباطات روابط عمومی و رسانه

شماره تماس :  09126944966

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#روابط_عمومی| ناصر رزاق‌منش از سال هزار و سیصد و شصت و پنج فعالیت خود را در وزارت راه و ترابری آغاز و با طی کردن مسیر ارتقای شغلی از رده‌های کمک کارشناس، کارشناس و معاون مدیر کل، از سال هشتاد و شش تا نود و هفت مدیر کل روابط‌عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بود. وی در حال حاضر مشاور امور استان‌های رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است و حضور بسیار فعالی در سازمان‌های مردم‌نهاد دارد. عضو هیئت مدیره انجمن روابط‌عمومی، عضو هئیت موسس و مدیرعامل جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها، عضو هیئت موسس، هیئت مدیره و دبیر خانه روابط‌عمومی ایران ( در شرف تاسیس)، عضو موسسه کارگزار روابط‌عمومی ایران، عضو انجمن نظام مهندسی کشور و عضو انجمن حمل و نقل ریلی ایران در رزومه وی دیده می‌شود. رزاق‌منش به مدت چهارده سال رئیس شورای سیاست‌گذاری و سردبیر نشریه راهبران بود و همواره با هئیت تحریریه نشریات کارگزار روابط‌عمومی، انجمن روابط‌عمومی ایران، تحقیقات روابط عمومی و ماهنامه مدیریت ارتباطات همکاری داشته است. وی مؤسس راه‌اندازی برنامه رادیویی صدای راهبران رادیو ایران (از سال هشتاد و پنج تا سال نود و پنج) و مسئول شورای سیاست‌گذاری برنامه بود. رزاق‌منش از رزمندگان دوران دفاع‌مقدس و دانش‌آموخته مقطع دکتری علوم ارتباطات دانشگاه آزاد تهران شمال بوده و در تالیف کتاب سه جلدی بزرگان روابط‌عمومی و همچنین کتاب گذری بر مدیریت و روابط‌عمومی همکاری داشته است. #بانک_اطلاعات_متخصصان_روابط_عمومی #ناصر_رزاق_منش #روابط_عمومی #ارتباطات

A post shared by امیر عباس تقی‌پور (@amir.abbas.taghipour) on

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">