بنر مدیر و مشاور ارتباطات

پایگاه تخصصی مدیریت و مشاوره توسعه کسب و کار، ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

احمد باقری کارشناس ارشد حوزه توسعه کسب و کار، استراتژی سازمانی، ارتباطات , روابط عمومی و مدیریت رسانه

تدریس دوره حرفه ای روابط عمومی

کاوه یگانه افشار را بهتر بشناسید

احمد باقری مدرس ومشاور توسعه کسب و کار،ارتباطات وروابط عمومی | | ۱ نظر

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی / کاوه یگانه افشار، متولد بیست و پنجم شهریور ماه هزار و سیصد و پنجاه و نه در تهران، دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز و دانشجوی مقطع دکترای مدیریت کسب و کار است.

کاوه یگانه افشار تحصیلات آکادمیک دانشگاهی را قبل از گرایش به حوزه ارتباطات در رشته مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به پایان رسانده و پس از اخذ مدرک، از سال هزار و سیصد و هشتاد و سه متناسب با رشته تحصیلی خود در شرکت خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو مشغول به فعالیت شد.

وی که به عنوان مدیر ارتباطات با مشتریان خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو انجام وظیفه می‌کرد با دعوت مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ( شستا ) برای تشکیل مدیریت روابط عمومی در سال نود و چهار عازم شستا شد.

یگانه افشار پس از تشکیل این واحد به مدت دو سال به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی شستا انجام وظیفه و پس از آن به سمت مدیر روابط‌عمومی هلدینگ سلولزی تامین اجتماعی منصوب و تا امروز در حال ارائه خدمت به این مجموعه است.

کاوه یگانه افشار در سوابق خود به عنوان مشاور در چند شرکت وابسته به سازمان تامین اجتماعی حضور داشته و دارد.

 ارائه ده‌ها مقاله علمی و پژوهشی و تدریس در دوره‌های مرتبط با مدیریت ارتباط با مشتریان و روابط‌عمومی از دیگر فعالیت‌های وی بشمار می‌آید.

 

مشاور رایگان احمد باقری

 

در این خصوص نظرات خودتان را حتما  با ما درمیان بگذارید.
 

احمد باقری

مدیر و مشاور ارتباطات روابط عمومی و رسانه

شماره تماس :  09126944966

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#روابط_عمومی| کاوه یگانه افشار، متولد بیست و پنجم شهریور ماه هزار و سیصد و پنجاه و نه در تهران، دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز و دانشجوی مقطع دکترای مدیریت کسب و کار است. کاوه یگانه افشار تحصیلات آکادمیک دانشگاهی را قبل از گرایش به حوزه ارتباطات در رشته مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به پایان رسانده و پس از اخذ مدرک، از سال هزار و سیصد و هشتاد و سه متناسب با رشته تحصیلی خود در شرکت خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو مشغول به فعالیت شد. وی که به عنوان مدیر ارتباطات با مشتریان خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو انجام وظیفه می‌کرد با دعوت مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ( شستا ) برای تشکیل مدیریت روابط عمومی در سال نود و چهار عازم شستا شد. یگانه افشار پس از تشکیل این واحد به مدت دو سال به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی شستا انجام وظیفه و پس از آن به سمت مدیر روابط‌عمومی هلدینگ سلولزی تامین اجتماعی منصوب و تا امروز در حال ارائه خدمت به این مجموعه است. کاوه یگانه افشار در سوابق خود به عنوان مشاور در چند شرکت وابسته به سازمان تامین اجتماعی حضور داشته و دارد. ارائه ده‌ها مقاله علمی و پژوهشی و تدریس در دوره‌های مرتبط با مدیریت ارتباط با مشتریان و روابط‌عمومی از دیگر فعالیت‌های وی بشمار می‌آید. #بانک_اطلاعات_متخصصان_روابط_عمومی #کاوه_یگانه_افشار #روابط_عمومی #ارتباطات

A post shared by امیر عباس تقی‌پور (@amir.abbas.taghipour) on

نظرات  (۱)

سلام کاوه یگانه افشار  خیلی مقام داره خوش به حالش

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">