بنر مدیر و مشاور ارتباطات

پایگاه تخصصی مدیریت و مشاوره توسعه کسب و کار، ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

احمد باقری کارشناس ارشد حوزه توسعه کسب و کار، استراتژی سازمانی، ارتباطات , روابط عمومی و مدیریت رسانه

تدریس دوره حرفه ای روابط عمومی

هوشمند سفیدی را بهتر بشناسید

احمد باقری مدرس ومشاور توسعه کسب و کار،ارتباطات وروابط عمومی | | ۰ نظر

بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی

 بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی / هوشمند سفیدی، متولد سیزده فروردین سال هزار و سیصد و چهل و دو در شهرستان سرعین (اردبیل) است. او دارای دکترای علوم ارتباطات بوده و همچنین دانشجوی دکترای علوم سیاسی (شاخه جامعه شناسی سیاسی) است.

از وی آثار مختلفی در روابط‌عمومی چاپ شده است که مهمترین آنها: "راهبردهای عملی روابط‌عمومی و روابط‌عمومی برتر" (تألیف)، "ماهیت و کارکردهای روابط عمومی"، "نگاه انتقادی به روابط عمومی" و "نظریه وضعیتی در روابط عمومی" (ترجمه) قابل اشاره هستند.

البته آثار دیگری نیز به صورت مقاله و یا ارائه در کنفرانس‌ها ارائه شده است که مهم‌ترین آن‌ها "جایگاه و نقش روابط‌عمومی در جامعه مدنی" و "رابطه توسعه جایگاه روابط‌عمومی با نظام سیاسی" قابل توجه هستند.

او در مدت فعالیت حرفه‌ای خود، در دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه جامع علمی کاربردی  دروس روابط‌عمومی را تدریس کرده است.

وی علاوه بر فعالیت‌های علمی، در زمینه اجرایی نیز تلاش‌هایی داشته است که مهمترین آنها به شرح زیر هستند:

هفده سال فعالیت مدیریتی در حوزه روابط‌عمومی با عناوین معاون مدیرکل روابط‌عمومی وزارت جهاد سازندگی و مشاور وزیر و مدیرکل روابط‌عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تأسیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی در سال هزار و سیصد و هفتاد و هشت، تأسیس خانه روابط‌عمومی ایران به همراهی آقای جواد قاسمی در سال هزار و سیصد و نود و پنج (در شرف تاسیس)، پیشنهاد و دفاع از نامگذاری "روز روابط‌عمومی"، عضو "انجمن بین المللی روابط‌عمومی" و رئیس کرسی ایران در سال‌های 2010-2008، برگزاری پانزده دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی، برگزاری هشت دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط‌عمومی ایران، برگزاری شش دوره جشنواره ستارگان روابط‌عمومی ایران، برگزاری پنج دوره جشنواره تبلیغات ایران، صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول "نشریه تحقیقات روابط‌عمومی" (تاکنون یکصد و ده شماره، چاپ شده است)، سی و دو سال سابقه کار مطبوعاتی در روزنامه‌های "ابرار"، "سلام" و "آرمان امروز"، معرفی به عنوان "کارشناس برتر روابط‌عمومی کشور" طی سال‌های 67-1376 از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و "مدیر برتر روابط‌عمومی" در "وزارت جهاد سازندگی"، مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و "دبیر شورای ارتباطات و رسانه" (97 1396)، مشارکت و راه‌اندازی برنامه رادیویی "هنر هشتم" به اتفاق آقای علی اکبر خدابخش.

"تشکر از جناب اقای دکتر امیر عباس تقی پور"

 

در این خصوص نظرات خودتان را حتما  با ما درمیان بگذارید.
 

احمد باقری

مدیر و مشاور ارتباطات روابط عمومی و رسانه

شماره تماس :  09126944966

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#روابط_عمومی| هوشمند سفیدی متولد سیزده فروردین سال هزار و سیصد و چهل و دو در شهرستان سرعین (اردبیل) است. او دارای دکترای علوم ارتباطات بوده و همچنین دانشجوی دکترای علوم سیاسی (شاخه جامعه شناسی سیاسی) است. از وی آثار مختلفی در روابط‌عمومی چاپ شده است که مهمترین آنها: "راهبردهای عملی روابط‌عمومی و روابط‌عمومی برتر" (تألیف)، "ماهیت و کارکردهای روابط عمومی"، "نگاه انتقادی به روابط عمومی" و "نظریه وضعیتی در روابط عمومی" (ترجمه) قابل اشاره هستند. البته آثار دیگری نیز به صورت مقاله و یا ارائه در کنفرانس‌ها ارائه شده است که مهم‌ترین آن‌ها "جایگاه و نقش روابط‌عمومی در جامعه مدنی" و "رابطه توسعه جایگاه روابط‌عمومی با نظام سیاسی" قابل توجه هستند. او در مدت فعالیت حرفه‌ای خود، در دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه جامع علمی – کاربردی دروس روابط‌عمومی را تدریس کرده است. وی علاوه بر فعالیت‌های علمی، در زمینه اجرایی نیز تلاش‌هایی داشته است که مهمترین آنها به شرح زیر هستند: هفده سال فعالیت مدیریتی در حوزه روابط‌عمومی با عناوین معاون مدیرکل روابط‌عمومی وزارت جهاد سازندگی و مشاور وزیر و مدیرکل روابط‌عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تأسیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی در سال هزار و سیصد و هفتاد و هشت، تأسیس خانه روابط‌عمومی ایران به همراهی آقای جواد قاسمی در سال هزار و سیصد و نود و پنج (در شرف تاسیس)، پیشنهاد و دفاع از نامگذاری "روز روابط‌عمومی"، عضو "انجمن بین المللی روابط‌عمومی" و رئیس کرسی ایران در سال‌های 2010-2008، برگزاری پانزده دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی، برگزاری هشت دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط‌عمومی ایران، برگزاری شش دوره جشنواره ستارگان روابط‌عمومی ایران، برگزاری پنج دوره جشنواره تبلیغات ایران، صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول "نشریه تحقیقات روابط‌عمومی" (تاکنون یکصد و ده شماره، چاپ شده است)، سی و دو سال سابقه کار مطبوعاتی در روزنامه‌های "ابرار"، "سلام" و "آرمان امروز"، معرفی به عنوان "کارشناس برتر روابط‌عمومی کشور" طی سال‌های 67-1376 از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و "مدیر برتر روابط‌عمومی" در "وزارت جهاد سازندگی"، مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و "دبیر شورای ارتباطات و رسانه" (97 – 1396)، مشارکت و راه‌اندازی برنامه رادیویی "هنر هشتم" به اتفاق آقای علی اکبر خدابخش. #بانک_اطلاعات_متخصصان_روابط_عمومی #هوشمند_سفیدی #روابط_عمومی #ارتباطات

A post shared by امیر عباس تقی‌پور (@amir.abbas.taghipour) on

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">